Вимірювальний інструмент

CMT

Цифровий вологомір DMM-001 є ідеальним пристроєм для вимірювання рівня вологи в деревині, а також бу.....

1 050 ГРН
CMT

Цифровий вимірювач висоти CMT DHG-001 c можливістю вертикального і горизонтального вимірювань. Стабі.....

1 161 ГРН
CMT

Цифровий кутомір CMT DAF-001 є багатофункціональним інструментом, має безліч варіантів застосування......

1 535 ГРН
CMT

CMT DAG-001 - це невеликий електронний уклономір з діапазоном вимірювання кутів ± 180° з похибкою до.....

1 035 ГРН
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Навіть найпростіші операції з деревиною неможливі без наявності спеціальних інструментів. Різне обладнання для вимірювання дозволяє правильно підібрати сировину, зробити необхідну розмітку. У нашому інтернет-магазині можна підібрати все необхідне для обробки дерева .

Наші пропозиції

Ми співпрацюємо виключно з перевіреними, надійними брендами, реалізуємо різноманітні пристосування кращих світових брендів. Серед асортименту продукції, представленої на сайті можна підібрати такі обмірні інструменти:

  • вологоміри;
  • вимірювачі висоти;
  • цифрові кутоміри;
  • покажчики кута нахилу.

Однією з основних характеристик деревини є її вологість. Сьогодні на сучасному ринку можна купити вимірювальний інструмент з різним принципом функціонування: голчасті, безконтактні.

Кондуктометричні прилади бувають поверхневого або глибинного виміру. Для визначення вологості дощок використовуються слюсарні інструменти з невеликими голками в якості датчиків. Вони відрізняються невеликими розмірами, легко поміщаються в кишені.

Контактні вимірювальні прилади здатні працювати з більш великим асортиментом деревини: колодами, брусом, тріскою, тирсою.

Інші інструменти

Щоб здійснити необхідні заміри паркетної дошки, ламінату, фанери та інших матеріалів підвищеної щільності доцільно використовувати діелькометричний інструмент вимірювальний. Подібні пристосування дозволяють виявити нещільність в деревині, бетоні та гіпсокартоні.

За допомогою цифрових глибиномірів можна виконувати вимірювання в горизонтальних або вертикальних площинах, на заготівлі або безпосередньо на верстаті. Спеціальні кріплення і магніти забезпечують простоту та легкість виконання подібних робіт.

Швидко та максимально точно виміряти кут будь-який, навіть найскладнішої конструкції, можна за допомогою кутоміра. Електронний вимірювальний інструмент для столяра має рівень похибок практично рівний нулю. Сучасні вимірювачі кутів також можуть похвалитися широкими діапазонами вимірювань, простотою використання.

Для визначення відносних кутів +/- 180 градусів застосовуються цифрові нахиломіри.

При виникненні будь-яких питань, стосовно, представлених на сайті Prowood ручних інструментів для вимірювання, звертайтеся за вказаними номерами телефонів до наших менеджерів . Вони нададуть професійні консультації, допоможуть визначитися з вибором лазерного інструменту, зроблять все можливе, щоб співпраця з нами було максимально вигідним і приємним.

Кнопка зв'язку